« ار اف » و جوانسازی پوست

 « آر اف » و جوانسازی پوست

هر چه زمان می گذرد تجهیزات جدید و نوینی در دنیای پزشکی رو نمایی می شود، که انتخاب را برای درمان انواع بیماری ها سخت می کند. امروزه روش های متنوعی به منظور جوانسازی پوست به وجود آمده است. که نمی توان بین آن ها روش امن و مناسب را شناسایی کرد. به قدری استفاده جامعه از این خدمات زیاد شده است که از هر رو ش، تعدادی طرفداری می کنند. اما کدام روش می تواند نتیجه ایده آل را حاصل کند؟

در این مقاله سعی با معرفی روشی نو درجوانسازی پوست صورت به نام «ار اف» راه جدیدی را پیش رویتان قرار خواهیم داد. با متخصص پوست و مو، یلدا عطارزاده برای اطلاع بیشتر درباره این روش همراه باشید:

« آر اف » چیست؟

ار اف نیز مانند هر روش دیگر جوانسازی پوست با ایجاد کلاژن سازی موجب شادابی و سفت تر شدن پوست می شود. همانطور که می دانید و شاید تجربه کرده اید با افزایش سن پوست صورت تا حدی دچار افتادگی و چین و چروک خواهد شد. اما امروزه این عارضه جز لاینفک پدیده پیری نیست، چرا که می توان به راحتی با بهره بردن از روش های نوین آن را مهار کرد و سال های زیادی را در جوانی سیر کرد. در سال های اخیر رادیو فرکانس «ار اف» توانسته درمانی امن و سالمی در این زمینه باشد.

«آر اف» چگونه عمل می کند؟

موج فرکانس « آر اف » در لایه درم یا همان لایه زیرین پوست با ایجاد گرما و حرارت موجب پراکنده شدن حرارت در لایه اپیدرم شده، که کلاژن سازی را تسریع کرده و باعث جوان سازی پوست می شود.

این روش نسبت به روش های دیگر از عوارض کمی برخوردار است و همچنین مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا نیز می باشد.

آنچه « آر اف » روی پوست ایجاد می کند؟

  • باعث تحریک کلاژن سازی پوست و جلوگیری از تاثیرات پیری روی پوست می شود.
  • افزایش گردش خون و دفع چربی ها
  • از بین برنده چربی های موضعی با ایجاد حرارت

برای دریافت کسب اطلاعات بیش تر در زمینه جوانسازی پوست با RF  می توانید از راهنمایی و مشاوره دکتر یلدا عطارزاده متخصص پوست و مو در اصفهان بهره ببرید.

راههای ارتباطی با دکتر یلدا عطارزاده:

شماره های تماس : ۳۶۶۳۷۴۶۶-۰۳۱ , ۴۰۴۳۷۶۰-۰۹۱۳   –  کانال اینستاگرام

کاربرد های دیگر  « آر اف »

جالب است بدانید از این روش می توان در ایجاد لاغری و تغییر شکل اندام نیز استفاده کرد.

انواع  « آر اف »

از انواع دستگاه « ار اف » می توان « آر اف » تک قطبی و « آر اف » دو قطبی را نام برد. از ار اف تک قطبی جهت لاغری و تغییر شکل اندام و همچنین کاهش سلولیت می توان استفاده کرد و از ار اف دو قطبی در درمان عارضه های پوستی در جهت جوانسازی پوست استفاده می شود. لازم به ذکراست که استفاده از « ار اف » تنها برای افرادی که به علت افزایش سن دچار تغییر شده استفاده نمی شود بلکه این رو ش برای نوجوانانی که از عارضه های پوستی رنج می برند نیز موثر است.

عوارض « آر اف »

تمام روش های زیبایی پوست می تواند دارای عوارض جانبی باشد و « ار اف » نیز از آن مستثنی نیست. گرچه این روش به نسبت روش های دیگر تهاجمی نیست اما التهاب ،سوزش، حساسیت و خشکی پوست از عوارضی آن است که انتخاب بهترین متخصص پوست برای جلوگیر از آن موثر است.

پاسخ

چهار × 5 =

Call Now Buttonتماس با ما