بلفاروپلاستی در اصفهان

بلفاروپلاستی در اصفهان

آیا شما هم دچار افتادگی پلک شده اید؟ آیا تا به حال به فکر زیبایی پلک های خود بوده اید؟
امروزه افراد زیادی به فکربرطرف کردن مشکل افتادگی پلک خود هستند و برای زیبایی پلک خود اقداماتی را انجام می دهند.با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا اطلاعاتی در این باره کسب کنید.
با بالاتر رفتن سن و کاهش خاصیت الاستیک پوست، اولین نواحی در صورت که دچار تغییر حالت و افتادگی می شوند پلک ها هستند.

بلفاروپلاستی

پلک های بالا و پایین از ۴ قسمت تشکیل شده اند:

۱-پوست
۲-عضله
۳-غشای نگه دارنده ی چربی
۴-چربی ها

 چربی های پلک بالایی به سه قسمت تقسیم می شوند:توده های چربی داخلی، توده های چربی میانی و غدد اشک. پلک های پایینی هم به همین شکل هستند.
افراد زیادی برای حل مشکلات مربوط به پلک خود اقدام به جراحی پلک می کنند.جراحی پلک که همان بلفاروپلاستی نامیده می شود می تواند برای پلک بالا یا پایین انجام شود.

 پف پلک به چه دلایلی بوجود می آید؟

در بعضی افراد پف پلک، به دلیل شل بودن پوست می باشد و در بعضی افراد به دلیل افزایش عضلات حجم پلک و در برخی افراد به دلیل چربی هایی که در پلک وجود دارد بوجود می آید.معمولا این مشکلات پلک مربوط به هر سه قسمت هم می تواند باشد.

 

پلک چه مشکلاتی می تواند بوجود بیاورد وچه افرادی نیاز به جراحی پلک دارند؟

افرادی که این شلی یا افتادگی پلک باعث بوجود آمدن مشکلاتی در بینایی و کاهش دید آن ها می شود.یا در اثر تعریق ممکن است باعث چسبندگی پلک شود و فرد ممکن است در پلک زدن دچار مشکل شود.
برخی افراد از خستگی دائم چشم هایشان که به دلیل افتادگی پلک است شاکی هستند.این افراد باید جراحی پلک را انجام دهند و برخی افراد ممکن است برای زیبایی بخواهند این عمل را انجام دهند.
این عمل همانطور که در پلک بالا افتادگی را برطرف می کند و باعث زیبایی پلک می شود در پلک پایین هم قابل انجام است.

 

چه کسانی برای عمل جراحی پلک پایین مراجعه می کنند؟

کسانی که پف زیاد در قسمت پلک پایین خود دارند با جراحی می توان این مشکلات را اصلاح کرد.
عمل جراحی پلک بالا راحت تر انجام می شود و احتمال بروز خطرات آن نسبت به پلک پایین کمتر می باشد.

نحوه انجام عمل بلفاروپلاستی

برای از بین بردن افتادگی پلک بالایی، ابتدا ناحیه کوچکی از پوست و عضله زیر آن را به تشخیص پزشک برش داده و خارج می کنند.سپس مقداری از چربی های انباشته شده زیر آن را خارج کرده و بخیه می زنند.
برای رفع افتادگی های زیر چشم نیز، زیر خط مژه را شکاف نازکی ایجاد می کنند، سپس مقداری از چربی های ناحیه داخلی و میانی را خارج کرده و پوست و عضله زیر پوست را بریده و اندازه می کنند تا با حجم چربی زیر آن هماهنگ شود.

 

عوارض عمل بلفاروپلاستی

یکی از عوارض عمل بلفاروپلاستی این است که ممکن است چشم باز بماند البته اگر قصد داشته باشید پلک بالا را عمل کنید کمتر با این مشکل مواجه می شوید.در پلک پایین احتمال وقوع آن بیشتر است.

شما می توانید برای انجام عمل جراحی پلک خود یا بلفاروپلاستی به بک متخصص خوب و با تجربه در زمینه بلفارولاستی در اصفهان مراجعه نمایید تا مشکلات و عوارضی برایتان بوجود نیاید.

 

 

پاسخ

یک × یک =

Call Now Buttonتماس با ما