لیزر فرکشنال در اصفهان

لیزر فرکشنال

آیا به پوست خود اهمیت می دهید؟

آیا تا به حال در مورد تأثیرات معجزه آسای لیزر فرکشنال چیزی شنیده اید؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با لیزر فرکشنال و کاربردهای این تکنیک شگفت انگیز همراه باشید.

پوستی را تصور کنید که بدون چین و چروک، کک ومک، جای اسکار و جوش و حتی منافذ باز باشد. مسلماً این پوست بدون هیچ حرف و سخنی ایده آل تمام بانوان می باشد.

اما مگر پوستی با چنین کیفیتی وجود دارد؟ حتماً می گویید بله ولی تنها سلبریتی ها و افراد معروف می توانند پوستی این چنین زیبا داشته باشند.

لیزر-فرکشنال

لیزر-فرکشنال

اما ما برای شما خبرهای خوبی داریم. لیزر فرشکنال که امروزه در تمام شهرهای بزرگ ایران همچون تهران، اصفهان و … انجام می شود راه حل بیش تر مشکلات و عارضه های شایع پوستی و یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست می باشد.

قرارگرفتن طولانی مدت در معرض تابش مستقیم نور آفتاب و لکه های پوستی ناشی از بارداری سبب ایجاد کک و مک بر روی پوست می شود. این بد رنگی های پوستی بر روی صورت، گردن، سینه و ناحیه دکولته، بازو ها و دست ها تشکیل شده و نیازمند درمان می باشند.

آکنه ها به یک باره بر روی پوست ظاهر می شوند و علاوه بر اینکه نیازمند درمان و پیگیری های مستمر هستند، از خود اسکار هایی را نیز بر جای می گذارند. همچنین جای بخیه و زخم هایی که در طول زندگی بر روی پوست ایجاد می شوند، به ندرت با کرم های موضعی از بین می روند.

در این بین لیزر فرکشنال بهترین درمان برای این اسکارهای عمیق پوستی می باشد. البته باید دقت داشته باشید که بسته به عمق و شدت ضایعه پوستی تعداد جلسات درمانی متفاوت بوده و نیازمند پیگیری تا اتمام روند درمانی می باشد.

لیزر فرکشنال به منظور از بین بردن چین و چروک، کک ومک، اسکار و .. توسط پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی قابل انجام بوده و می تواند تأثیر معجزه آسایی بر روی پوست صورت بر جای بگذارد. دکتر یلدا عطارزاده متخصص پوست و مو در اصفهان از تکنیک های علمی و به روز برای رفع دائمی موهای زائد استفاده می نماید. راههای ارتباطی با دکتر یلدا عطارزاده:

شماره های تماس : ۳۶۶۳۷۴۶۶-۰۳۱ , ۴۰۴۳۷۶۰-۰۹۱۳

اینستاگرام

لیزر فرکشنال چگونه انجام می شود؟

بی شک همه ما عکس هایی از افراد معروف را در حین انجام لیزر فرکشنال دیده اید. اما آیا لیزر فرکشنال انواع مختلفی دارد؟

فارق از نوع لیزر فرکشنال، مکانیسم این دستگاه ها تقریباً مشابه یکدیگر می باشد. به واسطه انرژی و اشعه ای که این لیزر به پوست وارد می کند، سلول های مرده و آسیب دیده پوست از بین رفته و سلول های جدید جایگزین آنها می شود.

با این کار کلاژن سازی در بافت پوست شروع شده و چین و چروک های سطحی و ریز و درشت پوست از بین می روند.

قبل-و-بعد-لیزر-فرکشنال

قبل-و-بعد-لیزر-فرکشنال

آمادگی های قبل از لیزر فرکشنال

پیش از انجام لیزر فرکشنال اطمینان حاصل نمایید تا زخم باز، جوش فعال و یا عفونتی بر روی محلی که می خواهید بر روی آن لیزر فرکشنال انجام دهید، وجود نداشته باشد.

همچنین استفاده از داروهای حاوی رتینوئید از یک هفته پیش از شروع درمان ممنوع می باشد. همچنین به منظور پیشگیری از ناراحتی های به وجود آمده در حین انجام لیزر فرکشنال می توانید از کرم های بی حسی از ۴۵ دقیقه پیش از شروع درمان استفاده نمایید.

جلسه لیزر فرکشنال معمولاً ۲۰ الی ۳۰ دقیقه به طول می انجامد و این درمان تنها توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام پذیر است.

نتیجه گیری

لیزر فرکشنال به منظور از بین بردن چین و چروک، کک ومک، اسکار و .. توسط پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی قابل انجام بوده و می تواند تأثیر معجزه آسایی بر روی پوست صورت بر جای بگذارد.

سایر خدمات دکتر عطارزاده در اصفهان شامل:

تزریق ژل

تزریق بوتاکس

لیزر موهای زائد

و…

پاسخ

4 × پنج =

Call Now Buttonتماس با ما