میکرونیدلینگ و جانبخشی به پوست

میکرونیدلینگ و جانبخشی به پوست

صافی پوست صورت آرزوی شماست ؟ با درمان جوش ها دغدغه بعدی شما از بین بردن جای جوش ها است؟
داشتن پوستی صاف و عاری از هرگونه عارضه از آرزو های دست نیافتنی بشر بوده است، به طوری که برای رسیدن به آن از انواع روش های سنتی و طبیعی بهره گرفته است، اما به نتیجه ای که آرزو داشته نرسیده است.
پوست صورت جزئی است که اگر تمامی جراحی ها را هم کرده اید باشید، با صاف نبودن آن زیباییتان تکمیل نخواهد شد. امروزه با یک سرچ کوچک هزاران راه حل طبیعی برای داشتن پوستی صاف روی صفحه مانیتور و یا گوشیتان ریخته می شود. اما کدام از این روش ها در مدت زمان کمی نیتجه می دهد؟ اصلا جدای از زمان صرف شده، کدام از این روش ها ماندگار است؟
این است که از سرچ خسته می شوید و در پی راه حلی قطعی بر می آیید. راه حل شما دست ماست:
روش میکرونیدلینگ روش جانبخشی به پوست را در ادامه می خوانید:

میکرونیدلینگ چیست؟

جالب است بدانید این روش در میان مصریان متداول بوده و آن ها با استفاده از ماسک های سخت مثل پودر سنگ مرمر به لایه برداری پوست کمک می کردند. میکرونیدلینگ نوعی راه کاربرای فعال کردن کلاژن سازی در سطح پوست است. به این صورت که با ایجاد زخم های سطحی، پوست شروع به کلاژن سازی کرده و خود باعث ترمیم و جوان سازی خود می شود.

چگونگی انجام میکرونیدلینگ

در این روش از وسیله ای به نام درمارولر و یا دستگاه های متداول دیگری استفاده شده، که با داشتن سوزن های ریز روی سطح پوست خراش های کوچکی ایجاد می کند، که باعث کلاژن سازی و در نتیجه جوانسازی پوست می شود. با این روش انواع زخم ها و ترک های پوستی از بین خواهد رفت، بنابراین می توان از این روش برای جای جوش نیز بهره برد.
از گذشته تا به امروز دستگاهای مختلفی برای این امر به وجود آمده، که در طی زمان پیشرفت های تجهیزات پزشکی شامل حال آن ها نیز شده است. از این رو دیگر از روش های گذشته مثل: استفاده از غلتک به مراتب کمتر شده واز دستگاه های دیگری مثل دستگاه درما استامپ، دستگاه میکرونیدلینگ با دیود و نور و یا سیستم امواج رادیویی و دستگاه درماپن استفاده می شود.

برای دریافت کسب اطلاعات بیش تر در زمینه میکرونیدلینگ  می توانید از راهنمایی و مشاوره دکتر یلدا عطارزاده متخصص پوست و مو در اصفهان بهره ببرید.

راههای ارتباطی با دکتر یلدا عطارزاده:

شماره های تماس : ۳۶۶۳۷۴۶۶-۰۳۱ , ۴۰۴۳۷۶۰-۰۹۱۳   –  کانال اینستاگرام

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

  1. شاید با دیدن مقداری التهاب و قرمزی پوست بعد از میکرونیدلینگ نگران شوید، این التهاب تا ۱۲ الی ۴۸ ساعت پس از میکرونیدلینگ طبیعی بوده و بهتر است در این مدت پوست را با دست زدن تحریک نکنید.
  2. از آنجایی که نفس میکرونیدلینک بهبودی پوست در اثر ایجاد خراش های سطحی است، نباید برای برطرف کردن التهاب ها از دارو و پماد های ضد التهاب استفاده کنید. چراکه همان زخم ها باعث تحریک پوست و کلاژن سازی می شود و جوان سازی پوست در گرو همین کلاژن سازی است.
  3. بهتر است بعد از میکرونیدلینگ از ورزش کردن اجتناب کرده، چرا که موجب تعرق پوست می شود. همچنین تا ده رو از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید.
  4. در صورت پوسته پوسته شدن پوست می توانید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.
  5. برای کسانی که احتمال می دهند این روش عوارضی در پی داشته باشد بهتر است با بهترین متخصص پوست در این باره مشورت کنند.
  6. به علت حساسیت بالای این روش بهتر است بهترین متخصص پوست را برای آن انتخاب کنید.

پاسخ

شانزده − 11 =

Call Now Button