میکرونیدلینگ در اصفهان

میکرونیدلینگ

اگر می خواهید همه چیز را در مورد جدیدترین متد جوانسازی پوست بدانید، با ما در این مقاله همراه باشید.

میکرونیدلینگ یک تکنیک درمانی برای بازسازی پوست صورت به وسیله سوزن های کوچک است. هدف از انجام میکرونیدلینگ کلاژن سازی، یکدست کردن رنگدانه ها ، افزایش استحکام، لطافت و نرمی پوست می باشد.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ غالباً برای درمان افرادی که دارای جوش فعال هستند یا در دوران بارداری به سر می برند، توصیه نمی گردد. بنابراین بهتر است ابتدا علت جوش و آکنه های مراجعه کننده توسط متخصص پوست و مو بررسی و روند درمانی تکمیل شود، سپس به منظور از بین بردن جای اسکارهای پوستی از روش میکرونیدلینگ کمک گرفته شود.

ممکن است تا چند روز پس از انجام میکرونیدلینگ تورم و قرمزی بر روی پوست شما باقی بماند. اما نیازی به نگرانی نبوده و شما می توانید با استفاده از کمپرس یخ این مشکل را به راحتی برطرف نمایید.

دکتر یلدا عطارزاده متخصص پوست و مو در اصفهان از تکنیک های علمی و به روز برای انجام میکرونیدلینگ استفاده می نماید. راههای ارتباطی با دکتر یلدا عطارزاده:

شماره های تماس : ۳۶۶۳۷۴۶۶-۰۳۱ , ۴۰۴۳۷۶۰-۰۹۱۳

کانال اینستاگرام

میکرونیدلینگ چیست؟

دستگاه میکرونیدلینگ یک محصول درمانی و زیبایی است که به کلاژن سازی پوست کمک می نماید. این روش به وسیله یک پروسه خاص سلول های پوستی را تحریک به کلاژن سازی می نماید. از میکرونیدلینگ برای کاهش اسکارها و ترک های پوستی نیز استفاده می شود.

میکرونیدلینگ برای درمان مشکلات شدید پوستی همچون چین و چروک های عمیق و لکه های پوستی که بر اثر قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم نور خورشید به وجو می آیند، به کار می رود.

میکرونیدلینگ می تواند همراه با درمان های دیگر پوستی همچون مزوتراپی انجام پذیرد. تلفیق این دو روش با یکدیگر می تواند نتیجه بهتری بر روی پوست ایجاد نماید.

مزایای میکرونیدلینگ

با اینکه میکرونیدلینگ یکی از تکنیک های نو پای جوانسازی پوست می باشد، اما با توجه به مزایایی که نسبت به سایر روش ها دارد، طرفداران زیادی پیدا کرده است. در ذیل به برخی از مزایای این روش می پردازیم:

 • میکرونیدلینگ به منظور احیای پوست های آسیب دیده به وسیله آکنه، زخم و افزایش سن کاربرد دارد. شما می توانید با تکنیک میکرونیدلینگ پوست خود را روشن تر و مستکم تر نمایید.
 • میکرونیدلینگ نسبت به لایه بردارهای شیمیایی و گیاهی بسیار موثر تر است.
 • میکرونیدلینگ معمولاً به منظور درمان اسکار، کاهش چین و چروک و لکه های بزرگ پوستی توسط پزشک متخصص پوست و مو استفاده می شود. این روش درمانی بدون نیاز به دوره نقاحت بوده و نسبت به سایر روش های درمانی دارای کم ترین عوارض می باشد.
 • مدت زمان انجام میکرونیدلینگ بسیار کوتاه بوده و با احتساب زمان آماده سازی در کم تر از ۲ ساعت قابل انجام است.
 • در سایر تکنیک های زیبایی شما احتیاج به بیهوشی و یا انجام جراحی پلاستیک دارید. اما تکنیک میکرونیدلینگ علاوه بر کم عارضه بودن، می تواند در کلینیک های معتبر پوست و مو و توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام گیرد.
 • شما می توانید با دنبال کردن روند درمانی تنها در مدت ۴ جلسه به نتیجه نهایی و مطلوب دست پیدا کنید.

میکرونیدلینگ برای چه افرادی مناسب است؟

میکرونیدلینگ برای افرادی با شرایط جسمانی سالم و اشخاصی که تصمیم به از بین بردن مشکلات پوستی خو دارند توصیه می شود. همچنین برای آندسته از بیمارانی که تمامی راه های درمانی مانند پلینگ صورت را امتحان و به نتیجه مطلوب نرسیده اند، میکرونیدلینگ بهترین روش درمانی است.

در صورتیکه در شرایط ذیل قرار دارید، ممکن است انجام میکرونیدلینگ برای شما مناسب نباشد:

 • در دوران حاملگی میکرونیدلینگ معمولاً پیشنهاد نمی شود.
 • داشتن مشکلات جدی پوستی مانند اگزما
 • زخم باز
 • اسکارهای بسیار قدیمی

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ بر خلاف جراحی های پلاستیک زمان ریکاوری کوتاهی دارد. در برخی افراد میکرونیدلینگ بدون عارضه بوده و نیازی به زمان ریکاوری نمی باشد. قرمزی و تورم در چند روز اول پس از انجام میکرونیدلینگ طبیعی می باشد

این عارضه واکنش طبیعی بدن نسبت به سوزن های ریزی می باشد که درطول پروسه به داخل پوست وارد می شود. شما می توانید بلافاصله بعد از انجام میکرونیدلینگ به محل کار یا تحصیل خود بازگردید.

پوست شما ممکن است نسبت به تابش نور خورشید حساس شود. بنابراین در طول روز از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

هزینه میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ جزو درمان های زیبایی بوده و معمولاً تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. همچنین هزینه میکرونیدلینگ بسته به وسعت ناحیه درمان متغییر بوده و برآورد قیمت نهایی در طی جلسات مشاوره ای و توسط پزشک متخصص پوست و مو تعیین می گردد.

عوارض میکرونیدلینگ

همانند تمام روش های درمانی میکرونیدلینگ نیز دارای عوارض بسیار اندکی می باشد. شایع ترین عارضه میکرونیدلینگ تورم و قرمزی پوست بعد از انجام این تکنیک می باشد. در صورتیکه میکرونیدلینگ در کلینیک های غیر معتبر انجام  شود، می تواند عوارض ذیل را در پی داشته باشد:

 • خونریزی
 • سوزش
 • عفونت
 • لایه برداری شدید

پاسخ

18 − دوازده =

Call Now Buttonتماس با ما